AMANDA stropní matná černá čiré sklo 230V E27 3x15W - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R14131Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleňená stropní svítidla |
|---|---|
| EAN: | 8595685428765 |
| Výrobce: | RED - DESIGN RENDL |
| Barva: | matná černá/průhledná |
| Příkon (W): | 15 |
| Napětí (V): | 230V |
| Materiál: | Sklo |
| Patice: | E27 |
| Výška (mm): | 230 |
| Průměr (mm): | 400 |
| Výkon (W): | 45W |
| Barva doplňková: | průhledná |
| Barva hlavní: | matná černá |
| Materiál hlavní: | sklo |
| Max. příkon světelného zdroje: | 15W |
| Počet světelných zdrojů: | 3 |
| Styl svítidla: | designová |
| Včetně světelného zdroje: | ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
