ANGELINA stropní sádrová 230V E27 15W - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R14461Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla do obýváku |
|---|---|
| EAN: | 8595685431987 |
| Výrobce: | RED - DESIGN RENDL |
| Barva: | sádrová |
| Příkon (W): | 15 |
| Napětí (V): | 230V |
| Patice: | E27 |
| Výška (mm): | 170 |
| Průměr (mm): | 127 |
| Výkon (W): | 15W |
| Barva hlavní: | sádrová |
| Max. příkon světelného zdroje: | 15W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Styl svítidla: | designová |
| Včetně světelného zdroje: | ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
