Vestavné svítidlo Dip 3000K 10W 50d DL119-10W-3K-TRS-W - MAYTONI
Kód: M DL119-10W-3K-TRS-WDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zápustné bodovky LED |
|---|---|
| EAN: | 4099776200383 |
| Výrobce: | Maytoni |
| Barva: | Bílá |
| Příkon (W): | 10 |
| Světelný tok (lm): | 1150 |
| ? Chromatičnost - K: | 3000 |
| Index podání barev (CRI): | 90 |
| Napětí (V): | 230V |
| Stupeň krytí - IP: | IP20 |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Materiál: | hliník |
| Patice: | Integrovaný LED zdroj |
| Výška (mm): | 82 |
| Průměr (mm): | 92 |
| Stmívatelné: | ne |
| Hloubka (mm): | 84 |
| Kolekce: | Dip |
| Výkon (W): | 10W |
| ? Třída ochrany: | II |
| Životnost: | 30000h |
| Barva hlavní: | bílá |
| Energetická účinnost: | G |
| Hmotnost g: | 230 |
| Materiál hlavní: | hliník |
| Max. příkon světelného zdroje: | 10W |
| Montážní otvor v mm: | 58 |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Úhel záření: | 50° |
| Včetně světelného zdroje: | ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

