Vestavěné smívatelné LED svítidlo Nordlux Dorado
Kód: NL 49430155Detailní popis produktu
Vestavěné svítidlo Dorado od Nordlux vyzařuje teple bílé světlo, takže je vhodné například do pokoje, kde potřebujete příjemné osvětlení. Zároveň má i vysoký stupeň IP.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osvětlení interiéru |
|---|---|
| Barva: | Nikl |
| Světelný tok (lm): | 345 |
| ? Chromatičnost - K: | 2700 |
| Index podání barev (CRI): | 80 Ra |
| Stupeň krytí - IP: | IP65 |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Patice: | Integrovaný LED zdroj |
| Stmívatelné: | ano |
| Životnost (h): | 20000 |
| Energetická třída: | E |
| Výška: | do 1m |
| Barevná teplota: | 2700-3000K (obytná zóna) |
| Důležité info: | Pro funkci stmívání je nutné dokoupit externí stmívač. |
| Index podání barev (RA): | 80 |
| Kabel součástí balení: | není |
| Možnost paralelního zapojení: | ano |
| Světelný tok: | 301-600lm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

