Pozor akce! Sleva 10% na komponenty a svítidla značky Creative Cables. Akční sleva platí pouze do 21.7.2024 nebo do vyprodání zásob.

Zahradní osvětlení 12V

Zahradní osvětlení je důležitým prvkem každé zahrady, který vytváří nejen bezpečné prostředí, ale také podtrhuje krásu a atmosféru venkovního prostoru. Osvětlení se v současné době stává stále dostupnější a moderní technologie umožňují využití bezpečných a úsporných 12V osvětlovacích systémů. Pokud i vy toužíte po proměně vaší zahrady v oázu klidu a krásy i ve večerních hodinách, pak je zahradní osvětlení 12V tou správnou volbou pro vás.

3 položek celkem
Nordlux Sponge 2
Nabíjecí svítidlo Sponge
Dostupnost 14 až 30 dní
1 449,59 Kč bez DPH
1 754 Kč

Zajímavé LED nabíjecí svítidlo NORDLUX Sponge.

Kód: NL 2018103003
Stolní lampička Sponge   (Světelný výkon 4,8 W)
Stolní lampička Sponge
Dostupnost 14 až 30 dní
od 1 338,02 Kč bez DPH
od 1 619 Kč

Venkovní stolní lampička Sponge značky Nordlux s nabíjením přes USB. 6,8 W nebo 4,8 W.

+ další
Kód: NL 2018145003
Nordlux Strap 3
Možnost stmívání
2 007,44 Kč bez DPH
2 429 Kč

Bezdrátová elegantní stlní lampička Strap značky Nordlux.

Kód: NL 46195001

Zahradní osvětlení 12V? U nás si jistě vyberete

Zahradní osvětlení 12V je skvělým způsobem, jak poskytnout vaší zahradě nejen funkční, ale i estetický světelný prvek. Díky nízkému napětí 12V je osvětlení bezpečné, snadno instalovatelné a šetrné k životnímu prostředí. Tak neváhejte a vyberte si to pravé zahradní osvětlení s 12V napětím.

Co je zahradní osvětlení 12V?

Zahradní osvětlení 12V je druh osvětlení navržený speciálně pro použití venku v zahradách, na terasách nebo na dvorcích. Tento typ osvětlení bývá napájen pomocí transformátoru, který snižuje standardní napětí na 12V pro bezpečné použití venku.

Jaký je rozdíl mezi zahradním osvětlením 12V a 230V?

Rozdíl spočívá v napětí, které se používá pro napájení osvětlení. Zatímco osvětlení 230V je vhodné pro použití uvnitř domů a budov, zahradní osvětlení 12V je navrženo pro bezpečné použití venku. Zahradní osvětlení 12V využívá transformátor, který snižuje napětí na bezpečnou úroveň.

Jaké jsou výhody zahradního osvětlení 12V?

Zahradní osvětlení s napájením 12V má několik výhod. Jednou z klíčových benefitů je bezpečnost - díky nízkému napětí 12V je riziko úrazu elektřinou minimální, což je ideální pro použití venku, kde jsou vlhkost a deště běžné. Díky nízkému napětí nemusí být zahradní osvětlení 12V instalováno elektrikářem, což šetří náklady a dovoluje snadnou instalaci i pro amatéry.  Zahradní osvětlení s nízkým napětím 12V je obvykle vybaveno LED žárovkami, které mají nižší spotřebu energie než tradiční žárovky, což vede k menším účtům za elektřinu. Nakonec, zahradní osvětlení 12V může být propojeno do jednoho systému s transformátorem, díky čemuž je ovládání a nastavení osvětlení snadné a pohodlné.

Jaké druhy svítidel zahrnuje zahradní osvětlení 12V?

Zahradní osvětlení s napájením 12V zahrnuje různé druhy svítidel od venkovních zemních svítidel, venkovních bodových světel přes sloupková svítidla, nízkonapěťové reflektory až po dekorativní světelné prvky.

Potřebujete pomoct s výběrem vhodného zahradního osvětlení 12V?

Pokud si nevíte rady s výběrem ideálního zahradního osvětlení 12V, tak nás neváhejte kontaktovat. S výběrem vhodného venkovního osvětlení vám rádi a ochotni poradíme.

Nezapomeňte se podívat také na naši širokou nabídku  venkovního osvětlení. V našem sortimentu najdete kromě zahradního osvětlení 12V, také zahradní osvětlení 24V, venkovní světla antracit, venkovní světla philipsvenkovní nástěnná svítidlavenkovního sloupkového osvětlenívenkovních zemních svítidel či venkovních lamp také venkovní svítidla s čidlemvenkovní stropní svítidlavenkovní zápustná stropní svítidlavenkovní zapichovací svítidla do zeměvenkovní závěsná svítidlavenkovní přenosné lampy , venkovní reflektory a venkovní solární svítidla.