Venkovní nástěnné svítidlo Velora 3000K 8W IP 54 O139WL-L8BRK - MAYTONI
Kód: M O139WL-L8BRKDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 4099776228035 |
| Výrobce: | Maytoni |
| Barva: | Hnědá |
| Příkon (W): | 8 |
| Světelný tok (lm): | 420 |
| ? Chromatičnost - K: | 3000 |
| Index podání barev (CRI): | 90 |
| Napětí (V): | 230V |
| Stupeň krytí - IP: | IP54 |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Materiál: | hliník |
| Patice: | Integrovaný LED zdroj |
| Výška (mm): | 225 |
| Průměr (mm): | 200 |
| Stmívatelné: | ne |
| Kolekce: | Velora |
| Výkon (W): | 8W |
| ? Třída ochrany: | I |
| Barva hlavní: | hnědá |
| Energetická účinnost: | G |
| Hmotnost g: | 2000 |
| Materiál hlavní: | hliník |
| Max. příkon světelného zdroje: | 8W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Úhel záření: | 110° |
| Včetně světelného zdroje: | ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

