Venkovní nástěnné svítidlo Floeva E27x1 15W IP 65 O142WL-02B - MAYTONI
Kód: M O142WL-02BDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 4099776237839 |
| Výrobce: | Maytoni |
| Barva: | Černá |
| Příkon (W): | 15 |
| Napětí (V): | 230V |
| Stupeň krytí - IP: | IP65 |
| Materiál: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Délka (mm): | 365 |
| Výška (mm): | 187 |
| Šířka (mm): | 92 |
| Stmívatelné: | ne |
| Kolekce: | Floeva |
| Výkon (W): | 15W |
| ? Třída ochrany: | I |
| Barva hlavní: | černá |
| Hmotnost g: | 1400 |
| Materiál hlavní: | kov |
| Max. příkon světelného zdroje: | 15W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Včetně světelného zdroje: | ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

