TESS SQ zápustná bílá 230V LED 3W IP54 3000K - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R12013Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Orientační vestavná svítidla bez čidla |
|---|---|
| EAN: | 8595685409672 |
| Výrobce: | RED - DESIGN RENDL |
| Příkon (W): | 3 |
| Světelný tok (lm): | 80 |
| ? Chromatičnost - K: | 3000 |
| Index podání barev (CRI): | 80 |
| Napětí (V): | 230V |
| Stupeň krytí - IP: | IP54 |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Patice: | Integrovaný LED zdroj |
| Délka (mm): | 65 |
| Výška (mm): | 4 |
| Šířka (mm): | 65 |
| Barva produktu: | Bílá |
| Hloubka (mm): | 70 |
| Kolekce: | TESS |
| Výkon (W): | 3W |
| Barva hlavní: | bílá |
| Energetická účinnost: | G |
| Max. příkon světelného zdroje: | 3W |
| Montážní otvor - tvar: | obdélník |
| Montážní otvor v mm: | 60/55 |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Rozměry (V/Š/D): | 0,4/6,5/6,5 |
| Včetně světelného zdroje: | ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
