Kód: M TR104-1-12W3K-W-DE M TR104-1-12W3K-B-DE Zvolte variantu
Neohodnoceno
Dostupnost do 14 pracovních dnů Dostupnost do 14 pracovních dnů Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
2.6.2026 2.6.2026 Zvolte variantu
Možnosti doručení
M TR104-1-12W3K-W-DE
M TR104-1-12W3K-B-DE
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
Kategorie: Svítidla do 1F lišty
Výrobce: Maytoni
Barva: Bílá, Černá
Světelný tok (lm): 780
? Chromatičnost - K: 3000
Index podání barev (CRI): 90
Napětí (V): 230V
Stupeň krytí - IP: IP20
Barva světla: teplá bílá
Materiál: Kov, Plast
Patice: Integrovaný LED zdroj
Stmívatelné: ne
Kolekce: Basis Rot
Materiál produktu: hliník / plast
Výkon: 12W
? Třída ochrany: II
Délka v mm: 382
Energetická účinnost: G
Hmotnost g: 300
Max. celkový příkon W: 12
Max. příkon světelného zdroje: 12W