Svítidlo PARAGNA nástěnné chrom 230V LED 5.7W IP44 3000K - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R10612Detailní popis produktu
Nástěnné svítidlo PARAGNA od renomovaného výrobce RED - DESIGN RENDL představuje designové řešení osvětlení, které díky svému provedení skvěle vynikne v moderních interiérech i koupelnách. Svítidlo v chromové barvě je vybaveno úsporným LED zdrojem, jenž zajišťuje efektivní osvětlení při zachování nízké spotřeby energie.
Díky stupni krytí IP44 je tento model vhodný i do prostor se zvýšenou vlhkostí. Svítidlo je dodáváno včetně světelného zdroje, což usnadňuje jeho instalaci a zprovoznění.
Technické parametry:
- Výrobce: RED - DESIGN RENDL
- Styl svítidla: designová
- Barva hlavní: chrom
- Materiál hlavní: chrom
- Počet světelných zdrojů: 1
- Včetně světelného zdroje: ano
- Příkon (W): 5.7
- Max. příkon světelného zdroje: 5.7W
- Světelný tok (lm): 246
- Chromatičnost - K: 3000
- Index podání barev (CRI): 80
- Napětí (V): 230V
- Stupeň krytí - IP: IP44
- Energetická účinnost: G
- Rozměry v mm: 8,8/5,5/15,5
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná svítidla se svícením up/down |
|---|---|
| EAN: | 8595685404028 |
| Výrobce: | RED - DESIGN RENDL |
| Příkon (W): | 5.7 |
| Světelný tok (lm): | 246 |
| ? Chromatičnost - K: | 3000 |
| Index podání barev (CRI): | 80 |
| Napětí (V): | 230V |
| Stupeň krytí - IP: | IP44 |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Materiál: | chrom |
| Patice: | Integrovaný LED zdroj |
| Výška (mm): | 88 |
| Šířka (mm): | 55 |
| Barva produktu: | Chrom |
| Hloubka (mm): | 155 |
| Výkon (W): | 5.7W |
| Barva hlavní: | chrom |
| Energetická účinnost: | G |
| Materiál hlavní: | chrom |
| Max. příkon světelného zdroje: | 5.7W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Rozměry v mm: | 8,8/5,5/15,5 |
| Styl svítidla: | designová |
| Včetně světelného zdroje: | ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
