Svítidlo nástěnné TITO SQ DIMM černé 230V LED 2x3W IP65 3000K - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R13739Detailní popis produktu
Nástěnné svítidlo TITO SQ DIMM od výrobce RED - DESIGN RENDL představuje efektivní řešení pro venkovní i vnitřní osvětlení díky svému stupni krytí IP65. Svítidlo v černé barvě je navrženo pro montáž na stěnu a disponuje úhlem vyklopení 80, což umožňuje precizní směrování světelného toku.
Tento model je vybaven integrovaným LED zdrojem, který při příkonu 3 W na jeden světelný zdroj produkuje 500 lm teplého bílého světla o chromatičnosti 3000 K. Svítidlo pracuje při napětí 230V a díky indexu podání barev (CRI) 80 zajišťuje věrné vykreslení barev v okolním prostoru.
- Výrobce: RED - DESIGN RENDL
- Včetně světelného zdroje: ano
- Barva hlavní: černá
- Energetická účinnost: G
- Počet světelných zdrojů: 2
- Max. příkon světelného zdroje: 3W
- Příkon (W): 3
- Světelný tok (lm): 500
- Chromatičnost - K: 3000
- Index podání barev (CRI): 80
- Napětí (V): 230V
- Stupeň krytí - IP: IP65
- Barva světla: teplá bílá
- Výška (mm): 100
- Úhel vyklopení: 80
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní nástěnná LED svítidla |
|---|---|
| EAN: | 8595685425146 |
| Výrobce: | RED - DESIGN RENDL |
| Příkon (W): | 3 |
| Světelný tok (lm): | 500 |
| ? Chromatičnost - K: | 3000 |
| Index podání barev (CRI): | 80 |
| Napětí (V): | 230V |
| Stupeň krytí - IP: | IP65 |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Výška (mm): | 100 |
| Šířka (mm): | 100 |
| Barva produktu: | Černá |
| Hloubka (mm): | 100 |
| Výkon (W): | 3W |
| Barva hlavní: | černá |
| Energetická účinnost: | G |
| Max. příkon světelného zdroje: | 3W |
| Počet světelných zdrojů: | 2 |
| Úhel vyklopení: | 80 |
| Včetně světelného zdroje: | ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
