Kód: M TR040-4-18WTW-DD2-W M TR040-4-18WTW-DD2-B Zvolte variantu
Neohodnoceno
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
LED svítidlo RADO 18W do systému EXILITY, v. 10,7 cm, CCT 2700-6000K dostupné v bílém a černém provedení.
Černá: M TR040-4-18WTW-DD2-B
Bílá: M TR040-4-18WTW-DD2-W
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
Kategorie: Svítidla do 1F lišty
Výrobce: Maytoni
Barva: Bílá
Světelný tok (lm): 750
? Chromatičnost - K: 2700, 4000, 6000
Ovládání/stmívání: DALI
Index podání barev (CRI): 90
Napětí (V): 48V
Stupeň krytí - IP: IP20
Barva světla: teplá bílá
Materiál: Kov
Patice: Integrovaný LED zdroj
Stmívatelné: ano, DALI
Kolekce: Rado
Materiál produktu: Hliník
Výkon: 18W
? Třída ochrany: III
Délka v mm: 193
Energetická účinnost: G
Hmotnost g: 430
Max. celkový příkon W: 18
Max. příkon světelného zdroje: 18W