Stropní svítidlo OPTIMUS, bílá 230V LED GU10 9W 10 50° - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R13779Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla do obýváku |
|---|---|
| EAN: | 8595685425535 |
| Výrobce: | RED - DESIGN RENDL |
| Barva: | Bílá |
| Příkon (W): | 9 |
| Napětí (V): | 230V |
| Patice: | GU10 |
| Délka (mm): | 130 |
| Výška (mm): | 200 |
| Průměr (mm): | 55 |
| Výkon (W): | 9W |
| Barva hlavní: | bílá |
| Max. příkon světelného zdroje: | 9W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Styl svítidla: | moderní |
| Typ světelného zdroje: | LED |
| Úhel vyklopení: | 90 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
