Stropní LED svítidlo Nordlux Montone (Ø30cm)
Kód: NL 49956101Detailní popis produktu
Klasické stropní svítidlo Montone od Nordluxu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Designová stropní světla |
|---|---|
| Barva: | Bílá |
| Světelný tok (lm): | 1000, 2000, 800 |
| ? Chromatičnost - K: | 2700 |
| Index podání barev (CRI): | 80 Ra |
| Stupeň krytí - IP: | IP20 |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Patice: | Integrovaný LED zdroj |
| Stmívatelné: | ne |
| Životnost (h): | 20000 |
| Energetická třída: | E |
| Barevná teplota: | 2700-3000K (obytná zóna) |
| Index podání barev (RA): | 80 |
| Kabel součástí balení: | není |
| Průměr: | Ø30cm |
| Světelný tok: | 1001lm a více |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

