Stolní nabíjecí lampa Topo 2700K 5W MOD508TL-L5BLK - MAYTONI
Kód: M MOD508TL-L5BLKDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lampy stolní |
|---|---|
| EAN: | 4099776243014 |
| Výrobce: | Maytoni |
| Barva: | Modrá |
| Příkon (W): | 5 |
| Světelný tok (lm): | 220 |
| ? Chromatičnost - K: | 2700 |
| Index podání barev (CRI): | 80 |
| Napětí (V): | 5V DC |
| Stupeň krytí - IP: | IP20 |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Materiál: | Kov |
| Patice: | Integrovaný LED zdroj |
| Výška (mm): | 200 |
| Průměr (mm): | 159 |
| Stmívatelné: | ne |
| Kolekce: | Topo |
| Výkon (W): | 5W |
| ? Třída ochrany: | II |
| Barva hlavní: | světlemodrá |
| Energetická účinnost: | G |
| Hmotnost g: | 500 |
| Materiál hlavní: | kov |
| Max. příkon světelného zdroje: | 5W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Úhel záření: | 180° |
| Včetně světelného zdroje: | ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

