Stolní nabíjecí lampa ASYM 2700K 2W MOD510TL-L1,5GNK - MAYTONI
Kód: M MOD510TL-L1-5GNKDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lampy stolní |
|---|---|
| EAN: | 4099776257387 |
| Výrobce: | Maytoni |
| Barva: | Zelená |
| Příkon (W): | 2 |
| Světelný tok (lm): | 100 |
| ? Chromatičnost - K: | 2700 |
| Index podání barev (CRI): | 80 |
| Napětí (V): | 5V DC |
| Stupeň krytí - IP: | IP20 |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Materiál: | Kov |
| Patice: | Integrovaný LED zdroj |
| Délka (mm): | 172 |
| Výška (mm): | 180 |
| Šířka (mm): | 137 |
| Stmívatelné: | ano |
| Kolekce: | ASYM |
| Výkon (W): | 2W |
| ? Třída ochrany: | III |
| Barva hlavní: | zelená |
| Energetická účinnost: | F |
| Hmotnost g: | 700 |
| Materiál hlavní: | kov |
| Max. příkon světelného zdroje: | 2W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Úhel záření: | 120° |
| Včetně světelného zdroje: | ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

