Stolní lampa Omaggio G9x1 28W MOD404TL-01BG - MAYTONI
Kód: M MOD404TL-01BGDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lampy stolní |
|---|---|
| EAN: | 4099776174875 |
| Výrobce: | Maytoni |
| Barva: | Bílá, Béžová, Opálová |
| Napětí (V): | 230V |
| Stupeň krytí - IP: | IP20 |
| Materiál: | Keramika |
| Patice: | G9 |
| Stmívatelné: | ne |
| Kolekce: | Omaggio |
| Výkon: | 28W |
| ? Třída ochrany: | II |
| Hmotnost g: | 850 |
| Max. celkový příkon W: | 28 |
| Max. příkon světelného zdroje: | 28W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Průměr v mm: | 160 |
| Styl svítidla: | moderní |
| Včetně světelného zdroje: | ne |
| Výška v mm: | 190 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

