Stolní lampa Nuvem 3000K 5W MOD497TL-L8BRK - MAYTONI
Kód: M MOD497TL-L8BRKDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lampy stolní |
|---|---|
| EAN: | 4099776221098 |
| Výrobce: | Maytoni |
| Barva: | Hnědá |
| Příkon (W): | 5 |
| Světelný tok (lm): | 850 |
| ? Chromatičnost - K: | 3000 |
| Index podání barev (CRI): | 80 |
| Napětí (V): | 230V |
| Stupeň krytí - IP: | IP20 |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Materiál: | sklo/kov |
| Patice: | Integrovaný LED zdroj |
| Výška (mm): | 150 |
| Průměr (mm): | 160 |
| Stmívatelné: | ano |
| Kolekce: | NUVEM |
| Výkon (W): | 5W |
| ? Třída ochrany: | II |
| Barva hlavní: | hnědá |
| Energetická účinnost: | F |
| Hmotnost g: | 1600 |
| Materiál doplňkový: | kov |
| Materiál hlavní: | sklo |
| Max. příkon světelného zdroje: | 5W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Úhel záření: | 120° |
| Včetně světelného zdroje: | ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

