Stolní lampa Hope 3000K 14W MOD479TL-L14W3K1 - MAYTONI
Kód: M MOD479TL-L14W3K1Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lampy stolní |
|---|---|
| EAN: | 4099776215516 |
| Výrobce: | Maytoni |
| Barva: | Bílá |
| Příkon (W): | 14 |
| Světelný tok (lm): | 1450 |
| ? Chromatičnost - K: | 3000 |
| Index podání barev (CRI): | 80 |
| Napětí (V): | 230V |
| Stupeň krytí - IP: | IP20 |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Materiál: | Keramika |
| Patice: | Integrovaný LED zdroj |
| Délka (mm): | 136 |
| Výška (mm): | 355 |
| Šířka (mm): | 260 |
| Stmívatelné: | ano |
| Kolekce: | Hope |
| Výkon (W): | 14W |
| ? Třída ochrany: | II |
| Životnost: | 50000h |
| Barva hlavní: | bílá |
| Energetická účinnost: | F |
| Hmotnost g: | 2720 |
| Materiál hlavní: | keramika |
| Max. příkon světelného zdroje: | 14W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Úhel záření: | 120° |
| Včetně světelného zdroje: | ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

