Stojací lampa ELVIS PT2 NERO
Kód: 001197Detailní popis produktu
Retro stojací lampa Elvis z kolekce klasického osvětlení italské značky Ideal Lux o celkové výšce 160 cm je zaručenou volbou do každého interiéru. Její rám je zhotoven z kvalitního kovu s leskle chromovou povrchovou úpravou. Obě stínidla jsou plně nastavitelná, vyrobená z lakovaného kovu v leskle černé barvě, uvnitř bílé. Detaily na svítidle jsou chromové barvy. Uvnitř difuzorů se skrývá patice E27 pro žárovky o maximálním příkonu 2 x 60 W. Zdroj není součástí balení, doporučujeme zakoupit LED žárovky pro lepší rozptyl světla a úsporu elektrické energie. Krytí IP20 je vhodné pro vnitřní použití. Vypínač je umístěn na přívodním kabelu. Celkové rozměry činí 160 x 24 x 24 cm. Je určena k napájení ze sítě na 220-240 V.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lampy stojací |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8021696001197 |
| Výrobce: | Ideal Lux |
| Barva: | Černá |
| Příkon (W): | 2 x 60W |
| Ovládání/stmívání: | ano, záleží na použité žárovce |
| Napětí (V): | 230V |
| Stupeň krytí - IP: | IP20 |
| Pro systémy LOXONE: | ano |
| Patice: | E27 |
| Délka (mm): | 1600 |
| Výška (mm): | 1600 |
| Šířka (mm): | 240 |
| Průměr (mm): | 240 |
| Stmívatelné: | ano |
| Počet svět. zdrojů: | 2 |
| Příkon zdroje (W): | E27 max 2 x 60W |
| Žárovka součástí balení: | ne |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

