Stojací lampa Dallas G9x6 28W MOD545FL-06G1 - MAYTONI
Kód: M MOD545FL-06G1Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lampy stojací |
|---|---|
| EAN: | 4099776221135 |
| Výrobce: | Maytoni |
| Barva: | Zlatá |
| Příkon (W): | 168 |
| Napětí (V): | 230V |
| Stupeň krytí - IP: | IP20 |
| Materiál: | kov/sklo |
| Patice: | G9 |
| Výška (mm): | 1500 |
| Průměr (mm): | 250 |
| Kolekce: | Dallas |
| Výkon (W): | 168W |
| ? Třída ochrany: | II |
| Životnost: | 50000h |
| Barva hlavní: | zlatá |
| Hmotnost g: | 4800 |
| Materiál doplňkový: | sklo |
| Materiál hlavní: | kov |
| Max. příkon světelného zdroje: | 28W |
| Počet světelných zdrojů: | 6 |
| Včetně světelného zdroje: | ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

