Solární svítidlo Nordis 3000K 2W IP 65 O140WL-L2BK - MAYTONI
Kód: M O140WL-L2BKDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní solární svítidla |
|---|---|
| EAN: | 4099776227793 |
| Výrobce: | Maytoni |
| Barva: | Černá, Neutrální dřevo |
| Příkon (W): | 2 |
| Světelný tok (lm): | 90 |
| ? Chromatičnost - K: | 3000 |
| Index podání barev (CRI): | 80 |
| Napětí (V): | 3.7V DC |
| Stupeň krytí - IP: | IP65 |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Materiál: | hliník |
| Patice: | Integrovaný LED zdroj |
| Délka (mm): | 178 |
| Výška (mm): | 168 |
| Šířka (mm): | 100 |
| Stmívatelné: | ano |
| Kolekce: | Nordis |
| Výkon (W): | 2W |
| ? Třída ochrany: | III |
| Barva doplňková: | dřevo |
| Barva hlavní: | černá |
| Energetická účinnost: | G |
| Hmotnost g: | 800 |
| Materiál hlavní: | hliník |
| Max. příkon světelného zdroje: | 2W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Úhel záření: | 85° |
| Včetně světelného zdroje: | ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

