RALLONG 4 stropní základna chrom 230V E27 4x42W - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R11795Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moderní stropní svítidla |
|---|---|
| EAN: | 8595685407951 |
| Výrobce: | RED - DESIGN RENDL |
| Barva: | Chrom |
| Příkon (W): | 42 |
| Napětí (V): | 230V |
| ? 3D model: | 3D model na vyžádání |
| Patice: | E27 |
| Délka (mm): | 550 |
| Kolekce: | RALLONG |
| Výkon (W): | 42W |
| Barva hlavní: | chrom |
| Max. příkon světelného zdroje: | 42W |
| Počet světelných zdrojů: | 4 |
| Styl svítidla: | designová |
| Typ světelného zdroje: | halogenová žárovka |
| Včetně světelného zdroje: | ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
