POSTE stropní základna chrom 230V E27 3x20W - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R11799Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moderní stropní svítidla |
|---|---|
| EAN: | 8595685407999 |
| Výrobce: | RED - DESIGN RENDL |
| Barva: | Chrom |
| Příkon (W): | 20 |
| Napětí (V): | 230V |
| Patice: | E27 |
| Výška (mm): | 70 |
| Průměr (mm): | 310 |
| Výkon (W): | 20W |
| Barva hlavní: | chrom |
| Max. příkon světelného zdroje: | 20W |
| Počet světelných zdrojů: | 3 |
| Styl svítidla: | designová |
| Typ světelného zdroje: | úsporná zářivka |
| Úhel vyklopení: | 90 |
| Včetně světelného zdroje: | ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
