Závěsné svítidlo Vivienne 40, 1xE27
Kód: NL 2612223003Detailní popis produktu
Vivienne kombinuje látku a kov v elegantním designu. Skládaný stínidlo šíří teplé, rozptýlené světlo nad jídelní stůl.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla a lustry |
|---|---|
| Materiál: | Dřevo |
| Stmívatelné: | ano |
| Typ stmívače/stmívání: | externí stmívač nebo chytrá žárovka |
| Výška: | do 1m |
| Délka kabelu: | 180-250cm |
| Krytí: | IP43 a méně |
| Materiál kabelu: | plast |
| Provedení: | béžová |
| Průměr: | 40-50cm |
| Průměr baldachýnu: | 12cm |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | Plynulé stmívání (u chytré žárovky je dostupných více funkcionalit - např. přednastavené moody) |
| Záruka: | 2 roky |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

