Nástěnné svítidlo TICO I hliník 230V/350mA LED 1W 3000K, 80lm - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R10178Detailní popis produktu
Nástěnné svítidlo TICO I od výrobce RED - DESIGN RENDL představuje moderní řešení pro decentní osvětlení interiérů. Díky minimalistickému provedení z hliníku v barvě hliník se snadno začlení do různých prostorů, kde je vyžadován čistý vzhled a efektivní světelný tok.
Svítidlo je osazeno jedním světelným zdrojem, který je součástí balení. S příkonem 3 W a chromatičností 3000 K poskytuje příjemné teplé bílé světlo. Produkt disponuje indexem podání barev (CRI) 80 a světelným tokem 190 lm, přičemž dosahuje energetické účinnosti F.
Technické parametry svítidla:
- Počet světelných zdrojů: 1
- Materiál hlavní: hliník
- Styl svítidla: moderní
- Včetně světelného zdroje: ano
- Energetická účinnost: F
- Barva hlavní: hliník
- Max. příkon světelného zdroje: 3W
- Proudové zatížení: 350mA
- Rozměry (V/Š/HL): 6/6/3
- Výrobce: RED - DESIGN RENDL
- Příkon (W): 3
- Světelný tok (lm): 190
- Chromatičnost - K: 3000
- Index podání barev (CRI): 80
- Napětí (V): 230V
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná svítidla s nepřímým osvětlením |
|---|---|
| EAN: | 8595685400594 |
| Výrobce: | RED - DESIGN RENDL |
| Příkon (W): | 3 |
| Světelný tok (lm): | 190 |
| ? Chromatičnost - K: | 3000 |
| Index podání barev (CRI): | 80 |
| Napětí (V): | 230V |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Materiál: | hliník |
| Patice: | Integrovaný LED zdroj |
| Výška (mm): | 60 |
| Šířka (mm): | 60 |
| Barva produktu: | Hliník |
| Hloubka (mm): | 30 |
| Kolekce: | TICO |
| Výkon (W): | 3W |
| Barva hlavní: | hliník |
| Energetická účinnost: | F |
| Materiál hlavní: | hliník |
| Max. příkon světelného zdroje: | 3W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Proudové zatížení: | 350mA |
| Rozměry (V/Š/HL): | 6/6/3 |
| Styl svítidla: | moderní |
| Včetně světelného zdroje: | ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
