Nástěnné svítidlo Regatta 3000K 8W MOD481WL-L8BS3K - MAYTONI
Kód: M MOD481WL-L8BS3KDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Designová nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 4099776215561 |
| Výrobce: | Maytoni |
| Barva: | Mosaz |
| Příkon (W): | 8 |
| Světelný tok (lm): | 900 |
| ? Chromatičnost - K: | 3000 |
| Index podání barev (CRI): | 80 |
| Napětí (V): | 230V |
| Stupeň krytí - IP: | IP20 |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Materiál: | Kov |
| Patice: | Integrovaný LED zdroj |
| Délka (mm): | 62 |
| Výška (mm): | 250 |
| Průměr (mm): | 240 |
| Stmívatelné: | ne |
| Kolekce: | Regatta |
| Výkon (W): | 8W |
| ? Třída ochrany: | I |
| Životnost: | 50000h |
| Barva hlavní: | mosaz |
| Energetická účinnost: | F |
| Hmotnost g: | 3330 |
| Materiál hlavní: | kov |
| Max. příkon světelného zdroje: | 8W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Úhel záření: | 120° |
| Včetně světelného zdroje: | ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

