Nástěnné svítidlo MITCH I nástěnná hliník sklo 230V GX53 9W - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R10130Detailní popis produktu
Nástěnné svítidlo MITCH I od značky RED - DESIGN RENDL představuje designové řešení osvětlení pro moderní interiéry. Toto svítidlo je vyrobeno z hliníku v hliníkové barvě, což zajišťuje jeho odolnost a čistý vzhled.
Konstrukce svítidla je navržena pro jeden světelný zdroj s paticí GX53, LED. Svítidlo je určeno pro napětí 230V a umožňuje použití světelného zdroje s max. příkonem 9W, přičemž světelný zdroj není součástí balení.
Technické parametry:
- rozměry svítidla (V/Š/HL) jsou 5,5/9,5/12,5 cm
- počet světelných zdrojů: 1
- materiál hlavní: hliník
- včetně světelného zdroje: ne
- max. příkon světelného zdroje: 9W
- barva hlavní: hliník
- styl svítidla: designová
- výrobce: RED - DESIGN RENDL
- barva: hliník
- příkon (W): 9
- napětí (V): 230V
- 3D model: 3D model na vyžádání
- materiál: hliník
- patice: GX53, LED
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná bodová svítidla |
|---|---|
| EAN: | 8595685400297 |
| Výrobce: | RED - DESIGN RENDL |
| Barva: | Hliník |
| Příkon (W): | 9 |
| Napětí (V): | 230V |
| ? 3D model: | 3D model na vyžádání |
| Materiál: | hliník |
| Patice: | GX53, LED |
| Výška (mm): | 57 |
| Šířka (mm): | 95 |
| Hloubka (mm): | 125 |
| Kolekce: | MITCH |
| Výkon (W): | 9W |
| Barva hlavní: | hliník |
| Materiál hlavní: | hliník |
| Max. příkon světelného zdroje: | 9W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Rozměry (V/Š/HL): | 5,5/9,5/12,5 |
| Styl svítidla: | designová |
| Včetně světelného zdroje: | ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
