Nástěnné svítidlo ISU nástěnná chrom 230V G5 14W - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R10242Detailní popis produktu
Nástěnné svítidlo ISU od výrobce RED - DESIGN RENDL představuje elegantní řešení pro osvětlení moderních interiérů, kde vynikne kombinace materiálů sklo a chrom. Toto svítidlo je navrženo pro napětí 230V a využívá patici typu G5 pro úspornou zářivku.
Konstrukce svítidla s bílou barvou skla a doplňkovým chromovým prvkem nabízí čistý vzhled při rozměrech 4/6/69 cm (V/Š/HL). Instalace vyžaduje počet světelných zdrojů 1 s maximálním příkonem 14W, přičemž světelný zdroj není součástí balení.
- Výrobce: RED - DESIGN RENDL
- Materiál: sklo / chrom
- Materiál hlavní: sklo
- Materiál doplňkový: chrom
- Barva: Bílá
- Barva hlavní: bílá
- Patice: úsporná zářivka, G5
- Napětí (V): 230V
- Příkon (W): 14
- Max. příkon světelného zdroje: 14W
- Počet světelných zdrojů: 1
- Včetně světelného zdroje: ne
- Rozměry (V/Š/HL): 4/6/69
- 3D model: 3D model na vyžádání
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná svítidla nad obraz |
|---|---|
| Výrobce: | RED - DESIGN RENDL |
| Barva: | Bílá |
| Příkon (W): | 14 |
| Napětí (V): | 230V |
| ? 3D model: | 3D model na vyžádání |
| Materiál: | sklo / chrom |
| Patice: | úsporná zářivka, G5 |
| Výkon (W): | 14W |
| Barva hlavní: | bílá |
| Materiál doplňkový: | chrom |
| Materiál hlavní: | sklo |
| Max. příkon světelného zdroje: | 14W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Rozměry (V/Š/HL): | 4/6/69 |
| Včetně světelného zdroje: | ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
