Nástěnné svítidlo DUDE bílé 230V LED GU10 9W - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R13924Detailní popis produktu
Nástěnné svítidlo DUDE od výrobce RED - DESIGN RENDL představuje moderní prvek pro efektivní nasvícení interiérů. Díky čistému provedení v bílé barvě skvěle zapadne do různorodých prostor, kde vyžadujete variabilitu směru světelného toku.
Svítidlo disponuje flexibilním úhlem vyklopení 90, což umožňuje přesné zacílení světla dle vašich potřeb. Instalace je určena pro standardní elektrickou síť s napětím 230V a osazení jednou žárovkou s paticí GU10.
Technické parametry:
- Výrobce: RED - DESIGN RENDL
- Styl svítidla: moderní
- Počet světelných zdrojů: 1
- Včetně světelného zdroje: ne
- Patice: GU10
- Příkon (W): 9
- Max. příkon světelného zdroje: 9W
- Napětí (V): 230V
- Barva hlavní: bílá
- Barva produktu: Bílá
- Výška (mm): 115
- Šířka (mm): 60
- Hloubka (mm): 145
- Průměr (mm): 55
- Úhel vyklopení: 90
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnné lampy na čtení |
|---|---|
| EAN: | 8595685426853 |
| Výrobce: | RED - DESIGN RENDL |
| Příkon (W): | 9 |
| Napětí (V): | 230V |
| Patice: | GU10 |
| Výška (mm): | 115 |
| Šířka (mm): | 60 |
| Průměr (mm): | 55 |
| Barva produktu: | Bílá |
| Hloubka (mm): | 145 |
| Výkon (W): | 9W |
| Vypínač: | ano |
| Barva hlavní: | bílá |
| Max. příkon světelného zdroje: | 9W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Styl svítidla: | moderní |
| Úhel vyklopení: | 90 |
| Včetně světelného zdroje: | ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
