Nástěnné svítidlo Double Moon 3000K 8W MOD478WL-L8B3K - MAYTONI
Kód: M MOD478WL-L8B3KDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Designová nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 4099776215424 |
| Výrobce: | Maytoni |
| Barva: | Černá |
| Příkon (W): | 8 |
| Světelný tok (lm): | 950 |
| ? Chromatičnost - K: | 3000 |
| Index podání barev (CRI): | 80 |
| Napětí (V): | 230V |
| Stupeň krytí - IP: | IP20 |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Materiál: | Kov |
| Patice: | Integrovaný LED zdroj |
| Délka (mm): | 150 |
| Výška (mm): | 430 |
| Šířka (mm): | 120 |
| Stmívatelné: | ne |
| Kolekce: | Double Moon |
| Výkon (W): | 8W |
| ? Třída ochrany: | I |
| Životnost: | 50000h |
| Barva hlavní: | černá |
| Energetická účinnost: | F |
| Hmotnost g: | 800 |
| Materiál hlavní: | kov |
| Max. příkon světelného zdroje: | 8W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Úhel záření: | 120° |
| Včetně světelného zdroje: | ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

