Nástěnné svítidlo Cubeo G9x1 28W MOD445WL-01PT - MAYTONI
Kód: M MOD445WL-01PTDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Designová nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 4099776215264 |
| Výrobce: | Maytoni |
| Příkon (W): | 28 |
| Napětí (V): | 230V |
| Stupeň krytí - IP: | IP20 |
| Materiál: | Kov |
| Patice: | G9 |
| Délka (mm): | 143 |
| Výška (mm): | 215 |
| Šířka (mm): | 172 |
| Průměr (mm): | 120 |
| Stmívatelné: | ne |
| Kolekce: | Cubeo |
| Výkon (W): | 28W |
| ? Třída ochrany: | II |
| Barva hlavní: | platinová |
| Hmotnost g: | 650 |
| Materiál hlavní: | kov |
| Max. příkon světelného zdroje: | 28W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Včetně světelného zdroje: | ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

