Nástěnné svítidlo COIN nástěnná bílá 230V/12V LED 25xW IP54 - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R10347Detailní popis produktu
Nástěnné svítidlo COIN značky RED - DESIGN RENDL představuje efektivní řešení pro venkovní i vnitřní osvětlení díky vysokému stupni krytí IP54. Své uplatnění najde především u fasád domů, na terasách nebo chodbách, kde zajistí spolehlivé nasvícení v bílém provedení.
Tento model disponuje celkem 25 světelnými zdroji, které při max. příkonu světelného zdroje 0.2W dosahují celkového světelného toku 245 lm. Svítidlo pracuje s napětím 230V a vyzařuje světlo v příjemné chromatičnosti 3000, 3000K s indexem podání barev (CRI) 80.
Technické parametry:
- Výrobce: RED - DESIGN RENDL
- Barva hlavní: bílá
- Barva: Bílá
- Včetně světelného zdroje: ano
- Počet světelných zdrojů: 25
- Příkon (W): 0.2
- Rozměry (V/Š/D): 5/16/16
- Stupeň krytí - IP: IP54
- Napětí (V): 230V
- 3D model: 3D model na vyžádání
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná svítidla do koupelny |
|---|---|
| EAN: | 8595685401836 |
| Výrobce: | RED - DESIGN RENDL |
| Barva: | Bílá |
| Příkon (W): | 0.2 |
| Světelný tok (lm): | 245 |
| ? Chromatičnost - K: | 3000, 3000K |
| Index podání barev (CRI): | 80 |
| Napětí (V): | 230V |
| Stupeň krytí - IP: | IP54 |
| ? 3D model: | 3D model na vyžádání |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Patice: | LED |
| Délka (mm): | 160 |
| Výška (mm): | 50 |
| Šířka (mm): | 160 |
| Výkon (W): | 0.2W |
| Barva hlavní: | bílá |
| Max. příkon světelného zdroje: | 0.2W |
| Počet světelných zdrojů: | 25 |
| Rozměry (V/Š/D): | 5/16/16 |
| Včetně světelného zdroje: | ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
