Nástěnné svítidlo Basic Texture 5W MOD461WL-L5BK - MAYTONI
Kód: M MOD461WL-L5BKDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Designová nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 4099776215967 |
| Výrobce: | Maytoni |
| Barva: | Černá |
| Příkon (W): | 5 |
| Světelný tok (lm): | 289 |
| ? Chromatičnost - K: | 2700, 3000, 4000 |
| Index podání barev (CRI): | 80 |
| Napětí (V): | 230V |
| Stupeň krytí - IP: | IP20 |
| Barva světla: | nastavitelná bílá (CCT) |
| Materiál: | Kov |
| Patice: | Integrovaný LED zdroj |
| Délka (mm): | 50 |
| Výška (mm): | 150 |
| Šířka (mm): | 150 |
| Průměr (mm): | 150 |
| Stmívatelné: | ne |
| Kolekce: | Basic Texture |
| Výkon (W): | 5W |
| ? Třída ochrany: | I |
| Životnost: | 50000h |
| Barva hlavní: | černá |
| Energetická účinnost: | G |
| Hmotnost g: | 1100 |
| Materiál hlavní: | kov |
| Max. příkon světelného zdroje: | 5W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Úhel záření: | 180° |
| Včetně světelného zdroje: | ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

