Nástěnné LED svítidlo TIARA chrom 230V LED 2x3W 25° 3000K - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R12957Detailní popis produktu
Nástěnné LED svítidlo TIARA od výrobce RED - DESIGN RENDL představuje designové řešení osvětlení pro moderní interiéry. Díky svému provedení v barvě chrom a úhlu vyklopení 90 stupňů umožňuje precizní směrování světelného toku tam, kde je to nejvíce potřeba.
Svítidlo je dodáváno včetně světelného zdroje a díky integrovanému LED modulu zaručuje efektivní provoz. Při příkonu 3 W na jeden zdroj poskytuje světelný tok 300 lm s příjemnou barvou světla teplá bílá o chromatičnosti 3000 K.
- Výrobce: RED - DESIGN RENDL
- Styl svítidla: designová
- Barva hlavní: chrom
- Včetně světelného zdroje: ano
- Patice: Integrovaný LED zdroj
- Počet světelných zdrojů: 2
- Příkon (W): 3
- Max. příkon světelného zdroje: 3W
- Světelný tok (lm): 300
- Barva světla: teplá bílá
- Chromatičnost - K: 3000
- Index podání barev (CRI): 80
- Napětí (V): 230V
- Energetická účinnost: G
- Úhel vyklopení: 90
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná svítidla s ramenem |
|---|---|
| EAN: | 8595685417998 |
| Výrobce: | RED - DESIGN RENDL |
| Příkon (W): | 3 |
| Světelný tok (lm): | 300 |
| ? Chromatičnost - K: | 3000 |
| Index podání barev (CRI): | 80 |
| Napětí (V): | 230V |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Patice: | Integrovaný LED zdroj |
| Výška (mm): | 120 |
| Šířka (mm): | 120 |
| Barva produktu: | Chrom |
| Hloubka (mm): | 120 |
| Výkon (W): | 3W |
| Vypínač: | ano |
| Barva hlavní: | chrom |
| Energetická účinnost: | G |
| Max. příkon světelného zdroje: | 3W |
| Počet světelných zdrojů: | 2 |
| Styl svítidla: | designová |
| Úhel vyklopení: | 90 |
| Včetně světelného zdroje: | ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
