Nástěnné koupelnové LED svítidlo Nordlux Otis 40
Kód: NL 2015401055Detailní popis produktu
Elegantní koupelnové světlo vybavené dvoukrokým "moodmakerem"Doplňkové parametry
| Kategorie: | Světla do koupelny nad zrcadlo - montáž na stěnu |
|---|---|
| Barva: | Nikl |
| Světelný tok (lm): | 1300 |
| ? Chromatičnost - K: | 3000 |
| Index podání barev (CRI): | 90 Ra |
| Stupeň krytí - IP: | IP44 |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Patice: | Integrovaný LED zdroj |
| Stmívatelné: | ano |
| Typ stmívače/stmívání: | přes externí vypínač |
| Životnost (h): | 25000 |
| Energetická třída: | F |
| Výška: | do 1m |
| Barevná teplota: | 2700-3000K (obytná zóna) |
| Index podání barev (RA): | 90 |
| Stmívač: | ano |
| Světelný tok: | 1001lm a více |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | 100%, noční světlo |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

