MADISON C stropní bílá /chrom 230V E27 42W - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R12479Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla do obýváku |
|---|---|
| EAN: | 8595685413563 |
| Výrobce: | RED - DESIGN RENDL |
| Barva: | Bílá |
| Příkon (W): | 42 |
| Napětí (V): | 230V |
| Patice: | E27 |
| Délka (mm): | 1850 |
| Průměr (mm): | 390 |
| Výkon (W): | 42W |
| Barva hlavní: | bílá |
| Max. příkon světelného zdroje: | 42W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Styl svítidla: | designová |
| Včetně světelného zdroje: | ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
