LED2 Závěsné svítidlo CIRCLE 80 P-Z/ST, G ZIGBEE TW 62W 2700K-4000K zlatá - LED2 Lighting
Kód: 3276277ZBTWDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla a lustry |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 8585054453542 |
| Výrobce: | LED2 |
| Barva: | Zlatá |
| Barva světla: | nastavitelná bílá (CCT) |
| Materiál: | hliník/plast |
| Patice: | LED |
| Stmívatelné: | ano, ZigBee |
| Kolekce: | CIRCLE |
| Výkon: | 62W |
| Index podání barev: | 90 |
| ? Třída ochrany: | II |
| Životnost: | 50000h |
| Barva hlavní: | zlatá |
| Délka závěsu v mm: | 5000 |
| Difusor: | opál |
| Energetická účinnost: | F |
| Hmotnost g: | 3900g |
| Materiál doplňkový: | plast |
| Materiál hlavní: | hliník |
| Max. celkový příkon W: | 62 |
| Max. příkon světelného zdroje: | 62W |
| Napájecí napětí: | 220-240V |
| Ochrana IP: | IP20 |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Proudové zatížení: | 1400mA |
| Průměr v mm: | 800 |
| Světelný tok: | 5540lm |
| Světelný tok v lm: | 5540 |
| Teplota barvy světla: | 2700/4000K |
| Teplota barvy světla v K: | 4000 |
| Úhel záření: | 160° |
| Včetně světelného zdroje: | ano |
| Výška v mm: | 33 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
LED2 lighting se řadí mezi mladé společnosti na trhu s osvětlením se sídlem v Bratislavě. Majitelé použili své 25leté zkušenosti ze světa svítidel, které se odrazili na budoucím úspěchu firmy. Zákazníkům přináší neustále nové inovace a nejmodernější trendy, což jim zaručuje své silné postavení mezi konkurenci na česko-slovenském a evropském trhu.

