LED žárovka Classic MR16 bílá / GU10 / 1,3 W (16 W) / 150 lm / neutrální bílá
Kód: EM-ZQ8EL3Detailní popis produktu
barva světla: neutrální bílá|energetická třída: E|frekvence: 50/60 Hz|index podání barev (CRI): 80|kompatibilita: –|náhrada za žárovku: 16 W|napětí: 220-240 V~|notifikace do mobilní aplikace: –|ovládání hlasovými asistenty: –|patice (uchycení žárovky): GU10|počet čipů: –|počet spínacích cyklů: 30 000|podporované OS: –|přenosová frekvence: –|příkon: 1,3 W|prodejní obal: 1 ks, krabička|protokol: –|řada: CLASSIC|rozměr: 50 × 50 × 58 mm|stmívatelná: ne|světelná účinnost: 115 lm/W|světelný tok: 150 lm|technologie: LED|teplota chromatičnosti: 4 000 K|tvar: MR16|typ čipů: SMD|účiník: 0,40|úhel vyzařování: 100°|záruční doba: 3 roky|životnost: 30 000 hodinDoplňkové parametry
| Kategorie: | LED žárovky GU10 |
|---|---|
| EAN: | 8592920152188 |
| Příkon (W): | 1,3 W |
| Světelný tok (lm): | 150, 150 lm |
| ? Chromatičnost - K: | 4000, 4 000 K |
| Index podání barev (CRI): | 80 |
| Napětí (V): | 230V, 220-240 V~ |
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Patice: | GU10 |
| Tvar: | MR16 |
| Úhel paprsku (°): | 100° |
| Přenosová frekvence: | – |
| Energetická třída: | E |
| frekvence: | 50/60 Hz |
| kompatibilita: | – |
| Náhrada za žárovku: | 16 W |
| notifikace do mobilní aplikace: | – |
| ovládání hlasovými asistenty: | – |
| počet čipů: | – |
| počet spínacích cyklů: | 30 000 |
| podporované OS: | – |
| protokol: | – |
| Rozměr: | 50 × 50 × 58 mm |
| Stmívatelná: | ne |
| světelná účinnost: | 115 lm/W |
| Technologie: | LED |
| Typ čipů: | SMD |
| účiník: | 0,40 |
| Záruční doba: | 3 roky |
| Životnost: | 30 000 hodin |
| Prodejní obal: | 1 ks, krabička |
| Řada: | CLASSIC |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

