DUNE E27 stropní černá 230V E27 9W IP65 - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R14211Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní bodová svítidla |
|---|---|
| EAN: | 8595685429557 |
| Výrobce: | RED - DESIGN RENDL |
| Barva: | Černá |
| Příkon (W): | 9 |
| Napětí (V): | 230V |
| Stupeň krytí - IP: | IP65 |
| Patice: | E27 |
| Výška (mm): | 160 |
| Průměr (mm): | 95 |
| Výkon (W): | 9W |
| Barva hlavní: | černá |
| Max. příkon světelného zdroje: | 9W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Včetně světelného zdroje: | ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
