Designové stropní/závěsné svítidlo ECLIPSE SP1, 1xGX53, Ø 600 mm
Kód: 338767 338774 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Eclipse je závěsné svítidlo do interiéru, které spojuje nadčasovou eleganci skla s čistou geometrií bez jakýchkoli zbytečných detailů.
Kovová stropní krytka a rám s práškovým nástřikem. Rozptylovač s konvexní čočkou a stínidlem z čirého pískovaného skla. 
Elektrický kabel z PVC. Barvy: šedé sklo s černým rámem, čiré sklo s bílým rámem.
Historie společnosti Ideal Lux sahá do roku 1974, kdy byla založena. Cílem společnosti je tvořit moderní svítidla cenově dostupná
pro každého. Svítidla Ideal Lux zahrnují širokou škálu stylů a typů svítidel. V nabídce naleznete moderní svítidla, klasická,
outdoorová i technická. Všechna svítidla v nabídce od značky Ideal Lux naleznete zde.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osvětlení interiéru |
|---|---|
| Výrobce: | Ideal Lux |
| Barva: | Bílá, Černá |
| Příkon (W): | GX53 max 1 x 9 W |
| Napětí (V): | 230V |
| Stupeň krytí - IP: | IP20 |
| ? 3D model: | ano |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Patice: | GX53 |
| Průměr (mm): | 600 |
| Tvar: | Kulatý, Ostatní |
| Rozměry: | Ø 600 x H min 320 / max 2300 mm |
| Na žárovku: | ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

