Designové stropní/závěsné svítidlo BLOOM SP1, 1xE27, Ø 300 mm
Kód: 366692 366685 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Bloom je řada, která podtrhuje materiály a povrchové úpravy interiérů moderním vzhledem a dvěma vyváženými kombinacemi obrub a skel.
Kovový rám s práškovým nástřikem nebo pokovený. Rozptylovač z foukaného skla s bílým leptaným vzorem. 
Barvy: rám s černými pruhy a vnější sklo v saténově šedé barvě, rám z leštěné mosazi a vnější sklo s pruhy v čiré jantarové barvě.
Historie společnosti Ideal Lux sahá do roku 1974, kdy byla založena. Cílem společnosti je tvořit moderní svítidla cenově dostupná
pro každého. Svítidla Ideal Lux zahrnují širokou škálu stylů a typů svítidel. V nabídce naleznete moderní svítidla, klasická,
outdoorová i technická. Všechna svítidla v nabídce od značky Ideal Lux naleznete zde.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osvětlení interiéru |
|---|---|
| Výrobce: | Ideal Lux |
| Barva: | Bílá, Černá, Mosaz |
| Příkon (W): | E27 max 1 x 42 W |
| Napětí (V): | 230V |
| Stupeň krytí - IP: | IP20 |
| ? 3D model: | ano |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 300 |
| Tvar: | Kulatý, Ostatní |
| Rozměry: | Ø 300 x H min 1220 / max 3000 mm |
| Na žárovku: | ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

