Designové nástěnné svítidlo LOLLY AP1, 1xGX53, Ø 105 mm
Kód: 354651 354644 354637 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Lolly je nástěnné svítidlo, které se vyznačuje nenápadným, ale elegantním vzhledem, v němž se estetika kovu a skla
snoubí v kompaktním tvaru dvou překrývajících se disků.
Kovová základna s práškovým nástřikem nebo pokovená. Difuzér z čirého skla, zevnitř pískovaný. Dostupné barvy: bílá s čirým 
sklem, černá s kouřovým sklem a mosaz s jantarovým sklem.
Historie společnosti Ideal Lux sahá do roku 1974, kdy byla založena. Cílem společnosti je tvořit moderní svítidla cenově dostupná
pro každého. Svítidla Ideal Lux zahrnují širokou škálu stylů a typů svítidel. V nabídce naleznete moderní svítidla, klasická,
outdoorová i technická. Všechna svítidla v nabídce od značky Ideal Lux naleznete zde.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osvětlení interiéru |
|---|---|
| Výrobce: | Ideal Lux |
| Barva: | Bílá, Černá, Oranžová, Šedá |
| Příkon (W): | GX53 max 1 x 9 W |
| Napětí (V): | 230V |
| Stupeň krytí - IP: | IP44 |
| ? 3D model: | ano |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Patice: | GX53 |
| Průměr (mm): | 105 |
| Tvar: | Kulatý, Ostatní |
| Rozměry: | Ø 105 x P 69 mm |
| Na žárovku: | ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

