DARIO stropní bílá česaná mosaz 230V GU10 9W - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R13867Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní bodová svítidla |
|---|---|
| EAN: | 8595685426280 |
| Výrobce: | RED - DESIGN RENDL |
| Barva: | Bílá |
| Příkon (W): | 9 |
| Napětí (V): | 230V |
| Patice: | GU10 |
| Výška (mm): | 150 |
| Průměr (mm): | 70 |
| Výkon (W): | 9W |
| Barva hlavní: | bílá |
| Max. příkon světelného zdroje: | 9W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Styl svítidla: | moderní |
| Úhel vyklopení: | 90 |
| Včetně světelného zdroje: | ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
