Brokis

mceclip0-21

Česká značka prémiového osvětlení Brokis je syntézou vytříbeného designu, špičkové kvality a pozoruhodného řemeslného umění českých sklářských řemeslníků. Originální kolekce svítidel BROKIS, koncipované renomovanými českými i zahraničními designéry, si postupně získaly mezinárodní uznání a ocenění.

Společnost kombinuje ručně foukané sklo s dalšími ušlechtilými materiály, jako je dřevo a ručně lisovaný kov, v odvážných světelných kompozicích, které posouvají hranice současného designu. Portfolio Brokis zahrnuje moderní funkční svítidla, dekorativní předměty a jedinečná světelná řešení pro architekty a interiérové designéry.

Díky vlastním velkokapacitním výrobním zařízením, jejichž kořeny sahají do více než dvousetleté historie, může Brokis svobodně experimentovat a vyvíjet inovativní materiály, techniky a technologie a nabízet řešení osvětlení na míru.

Katalog produktů:

 

Aktuální ceník:

Ukázka sortimentu:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení