BOY stropní černá plast 230V E27 11W IP44 - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R14463Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní bodová svítidla |
|---|---|
| EAN: | 8595685432007 |
| Výrobce: | RED - DESIGN RENDL |
| Barva: | černá/plast |
| Příkon (W): | 11 |
| Napětí (V): | 230V |
| Stupeň krytí - IP: | IP44 |
| Materiál: | Plast |
| Patice: | E27 |
| Výška (mm): | 60 |
| Průměr (mm): | 120 |
| Výkon (W): | 11W |
| Barva doplňková: | plast |
| Barva hlavní: | černá |
| Materiál hlavní: | plast |
| Max. příkon světelného zdroje: | 11W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Styl svítidla: | moderní |
| Včetně světelného zdroje: | ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
