Bodové LED svítidlo Nordlux Seige, IP65
Kód: NL 2110370155Detailní popis produktu
Elegantní bodovka Seige od Nordluxu je dostupná ve dvou barevných provedemích a umožňuje paralelní zapojení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zápustná svítidla |
|---|---|
| Barva: | Nikl |
| Světelný tok (lm): | 750 |
| ? Chromatičnost - K: | 3000 |
| Index podání barev (CRI): | 80 Ra |
| Stupeň krytí - IP: | IP65 |
| Materiál: | Kov |
| Patice: | Integrovaný LED zdroj |
| Stmívatelné: | ne |
| Životnost (h): | 20000 |
| Energetická třída: | F |
| Výška: | do 1m |
| Barevná teplota: | 2700-3000K (obytná zóna) |
| Index podání barev (RA): | 80 |
| Možnost paralelního zapojení: | ano |
| Světelný tok: | 301-600lm |
| Vhodné do koupelny: | ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

